«Чистий ключ» заряджає енергією українських спортсменів

Вода «Чистий ключ» стала спонсором надзвичайної спортивної події в Україні - відкритого турніру з кендо «III Кубок Чорного Моря», який пройшов 6 жовтня в м. Севастополі.
 
Цей незвичайний вид спорту є видом східних єдиноборств і бере свій початок від традиційних самурайських технік володіння мечем. Як стверджують його послідовники, кендо покликане сформувати повноцінну особистість, загартувати волю і здоровий дух фехтувальника.
 
Змагання на бамбукових мечах стали по-справжньому захоплюючим видовищем, які вимагали від спортсменів неймовірною спритності, сили і сміливості.
 
Підтримуючи прагнення молоді до здорового і спортивного способу життя, торгова марка «Чистий ключ» приєдналася до турніру, забезпечивши всі етапи змагання чистою і якісною водою, яка допомагала усім учасникам змагань  швидко відновлювати сили і заряджатися енергією від самої природи.
 

Дивіться також:

 • «Малятко» визнали кращою дитячою водою в Україні

  30.09.2012
   «Малятко» визнана кращою дитячою водою на виставці "Раціональне дитяче харчування - здорове майбутнє".
  Детальніше...
 • «Еконія» вітає талановитих дітей

  26.04.2012
  Компанія «Еконія» виступила спонсором та партнером проекту «Скажи которая Царица».
   
  Детальніше...
 • Команда «Еконії» підкорює Карпатські вершини

  26.04.2012
  Для більшості мешканців Києва, 17 та 18 лютого були звичайними днями. Для кого робочими, для кого вихідними. А ось співробітники компанії «Еконія», ці два дні провели у шаленому ритмі в мальовничому містечку Яремче та Буковелі. Разом з ними надзвичайно чисте повітря та чарівну енергетику Карпат розділяли найважливіші та найпочесніші партнери - дистриб’ютори компанії, які приїхали зі всієї України та люб’язно погодились розділити разом з компанією «Еконія» свій вільний час.

  Детальніше...