«Малятко» визнали кращою дитячою водою в Україні

 Спеціалізована вода «Малятко», яка вже понад 11 років залишається кращою  дитячою водою,  вкотре отримала визнання українських батьків і підтвердила своє лідерство. Цього разу надзвичайні властивості продукту оцінювали учасники міжнародної продовольчої виставки-форуму «Раціональне дитяче харчування – здорове майбутнє». 
 
Під час виставки бать мали змогу спробувати на смак воду «Малятко» та дізнатися більше про раціональне харчування і переваги спеціальної дитячої води особисто у мами торгової марки «Малятко» - президента компанії «Еконія» Ірини Варагаш. 
 
За її словами, сьогодні з впевненістю можна констатувати, що відкриття в Україні заводу з виробництва дитячої води десять років тому було вірним рішенням.  На ринку України з’явився продукт, що так був необхідний українським мамам – дитяча вода для малюка, яка не потребує кип’ятіння і яку можна давати дитині вже з перших днів життя. 
 
«За понад 10 років існування вода  «Малятко» стала кращим досягненням нашої компанії  і отримала довіру українських споживачів, багато визнань та нагород. На цій воді виросло понад 5 мільйонів українських діточок, і це зробило «Малятко» дитячою водою номер один в Україні. Втім, головне не це. Мені як мамі, і як президенту компанії приємно відзначити, що вже протягом багатьох років ви, батьки, довіряєте нам найцінніше – здоров`я своїх малюків», - зазначила Ірина Варагаш і пообіцяла, що компанія буде і надалі прагнути нових висот та створювати нові продукти, що прийдуться до смаку українським малятам.
 
У відповідь від учасників виставки «Раціональне дитяче харчування – здорове майбутнє» ТМ «Малятко» отримала відзнаку «Золоте яблуко-2012» у номінації  «Краща дитяча вода в Україні». 
 

Дивіться також: