Xfqrdf

 

«ЧайКава»- ідеальна для чаю і кави!   


 


Тільки той, хто прагне досконалості у всьому, може оцінити справжній смак життя! Істинну насолоду в нашому метушливому житті творять, на перший погляд, непомітні  речі. Інколи, можливість зупинитися на декілька хвилин  і дозволити собі насолодитись смаком та ароматом улюбленого напою може стати джерелом енергії та внутрішньої гармонії на весь день. Якщо Ви повною мірою бажаєте насолодитись  чаєм або кавою, аромат і смак  повинні бути ідеальними! Отож, Ваш вибір - спеціалізована вода «ЧайКава». Це безкомпромісність досконалості, виправдана розкіш відчувати справжній смак, отримуючи чисте задоволення.

 

«ЧайКава» - інновація на ринку України. Це перша спеціалізована вода для приготування чаю і кави та інших гарячих напоїв. Надзвичайна м'якість, унікальний хімічний і ідеально збалансований сольовий склад роблять воду «ЧайКава» істинною цінністю для справжніх гурманів цих напоїв. 
 
У ЧОМУ УНІКАЛЬНІСТЬ ВОДИ «ЧАЙКАВА»:

Збалансований мінеральний склад - вода «ЧайКава» має унікальну сольову формулу, що дозволяє не лише зберегти, а й підкреслити істинні смакові якості улюбленого напою. Нейтральний приємний смак води навіть після кип’ятіння  (без кислинки, гірчинки) не змінює та не заважає відчувати смак кави або чаю.
 
М’якість води – багаторівнева фільтрація води і відсутність у ній складних мікроелементів (заліза) запобігає утворенню накипу, осаду і зберігає Ваші чайники та каво-машини в ідеальному стані на тривалі роки. Завдяки м’якості «ЧайКави» напої краще розкривають свій смак. 
 
Збагачення киснем – вода, збагачена киснем, значно покращує екстракцію, робить можливим використання меншого числа чайного листя і кави (грубого помолу) для заварювання, посилює  смакові, ароматичні і природні властивості.
 
«ЧайКава» -  вода для справжніх гурманів!
 
 
Номінал
Кількість пляшок в упаковці
Кількість пляшок на піддоні
2, 0 л
4
384
6, 0 л
2
108
 

Спеціальна вода для приготування гарячих напоїв “Чайкава”

  • Вода “Чайкава”
    Вода “Чайкава”
  • Вода “Чайкава”
    Вода “Чайкава”