Чистий ключ
Чистий ключ – філософія води, втілена у форму


Виростивши покоління українців з високою культурою споживання питної води, компанія «Еконія» продовжує свої традиції бездоганної якості у новому продукті –  газованій і негазованій питній воді низької  мінералізації «Чистий ключ».  Ця вода створена для тих, хто прагне до щоденної гармонії з природою.

«Чистий ключ» черпає цю гармонію та свої цілющі властивості в серці благодатної землі Черкащини, у місті Золоноші , водні джерела якої були відомі з незапам’ятних часів. 
 
Частина території області є заповідної зоною і здавна славиться своєю первозданністю. Багато легенд існує про цю славну землю, де у всій  своїй красі постає неповторна природа Україні. Одна з легенд говорить, що на цій землі існував дивний край, багатствами якого були не золоті скарби королів, не вигідні торгові шляхи, а вода. Унікальні джерела рясно усівали ці землі, цілющі води дарували краю найцінніше – життя всьому живому, кожній людині несли здоров’я з народження. Життєдайна сила води булла настільки сильною, що люди приїздили на Золотоніську землю за справжнім золотом - водою.  Дивовижний край люди називали Златокрай, серцем якого стало місто Золотоноша.  
 
Сьогодні цей скарб золотоніської природи дарований кожному українцю у воді «Чистий ключ». 
 
Завдяки своєму унікальному складу, ідеально збалансованому вмісту мінеральних солей та мікроелементів, «Чистий ключ» допомагає нашому організму отримати всі необхідні для нього речовини. Ця вода є справжнім джерелом гарної форми, в якому організм зможе черпати енергію та сили щодня. 
 
«Чистий ключ» - це життєдайна сила первозданної природи на вашому столі.
 
 
ПЕРЕВАГИ ВОДИ «ЧИСТИЙ КЛЮЧ»:

Здоров’я без обмежень – рекомендована для щоденного вживання без будь-яких обмежень у будь-якому віці (мінеральний склад води є настільки оптимальним, що дозволяє підтримувати необхідний водно-сольовий баланс навіть при частому вживанні)
Виняткова природність - абсолютна екологічність джерела дарує організму корисні речовини від самої природи
Ключ до енергії  -  завдяки збалансованому хімічному складу ця вода є універсальним та ефективним способом  очищення організму,  зміцнення імунітету та відновлення природного водного балансу організму
Чистота і прозорість – глибинна 5-рівнева фільтрація дарує воді виняткову прозорість та чистоту
М’якість і свіжість – інноваційна водопідготовка відтворює справжній природній смак води
Економія – ідеальне співвідношення «ціна-якість», вигідна упаковка місткістю 6л для приготування їжі дозволяє тривалий час мати воду «під рукою» 
Гармонія  - чудово вгамовує спрагу і поєднується з їжею:
«Чистий ключ» негазований – завдяки своїй незвичайній м’якості ідеально підходить  для щоденного вживання, не залишає накипу та підкреслює первозданний смак приготовленої їжі та напоїв.
«Чистий ключ» газований – вгамовує спрагу, дарує свіжість та відновлює життєві сили організму. 

Філософія «Чистого ключа» - це філософія:
 • Чистоти та прозорості
 • Здоров'я і енергії
 • Природності и первозданності.


Номінал
Кількість пляшок в упаковці
Кількість пляшок на піддоні
0,5 л
6
1 440
0,5 л
6
1 440
1,5 л
6
504
6,0 л
2
108


Негазована

 • Вода “Чистий ключ”
  Вода “Чистий ключ” 6 л
 • Вода “Чистий ключ”
  Вода “Чистий ключ” 1,5 л
 • Вода “Чистий ключ”
  Вода “Чистий ключ” 0,5 л
 • Вода “Чистий ключ”
  Вода “Чистий ключ” 0,5 л

Сильногазована

 • Вода “Чистий ключ”
  Вода “Чистий ключ” 1,5 л
 • Вода “Чистий ключ”
  Вода “Чистий ключ” 0,5 л

Слабогазована

 • Вода “Чистий ключ”
  Вода “Чистий ключ” 1,5 л
 • Вода “Чистий ключ”
  Вода “Чистий ключ” 0,5 л