Відгуки батьків

 Юлія, 26 років
«Дуже здорово, що у нас в країні є виробник, який турбується про моє маля. Завжди беремо  з собою водичку «Малятко» на прогулянку, це дуже зручно, бо не потрібно брати з собою пляшечку з соскою або поїльник. А ще  вдома в нас є колекція кольорових кришечок (носиків) - малюк з  ними дуже любить гратися. Шкода, що я не знала про водичку «Малятко» раніше (дізналася,  коли малюкові було вже  6 місяців). З того часу ми  п'ємо виключно цю воду. Тільки починаємо збиратися на вулицю,  мій синочок бере пляшечку і кладе її в велосипед або коляску. Він з «Малятко» -  не розлий вода».


Ольга, 30 років
Купуємо воду «Малятко» дочці практично від самого народження. І  в приготуванні їжі використовуємо її  неодноразово. За три роки ні у мене, ні у чоловіка, ні у наших бабусь не було жодного нарікання на цю воду. Для нашої сім'ї «Малятко» - хороша і смачна водичка!Олена, 22 роки
Ми почали пити цю водичку з 11 місяців, коли перестали їсти груди. Жодних нарікань на неї немає. Відкривала пляшку,  і першу добу давала не кип'яченою, потім, правда, перестраховувалася і кип'ятила. Зараз вже купуємо маленьку водичку з носиком, коли на вулиці гуляємо. Дуже зручно.


Анастасія,
Ми брали участь у конкурсі, який проводив один журнал. Стали півфіналістами. За що ми мали отримати подарунок.
Конкурс проводився ще влітку, я вже й забула про нього. І подарунків-то особливо не чекала, тому що з подібних акцій нам пару раз не надсилали виграних призів. А тут ... Вранці зателефонувала дівчина, щоб уточнити адресу, куди підвезти наші подаруночки. Настрій відразу злетів! Так приємно стало!


 

Читайте також:

Спеціальна вода для вашого малюка
Чому батьки обирають "Малятко"
Наші нагороди
Сертифікати якості
"Малятко" в асортименті
Новини від "Малятко"
Думки спеціалістів
Акції і конкурси
Ігрова кімната