Чому батьки обирають "Малятко"

Обираючи воду для свого новонародженого маля, українські батьки, звичайно, хочуть обрати найкраще. В Україні є справді унікальний продукт, який турбується про маму  і дитину з першого дня вагітності.  Це -  дитяча вода «Малятко» - спеціалізована вода низької мінералізації для вагітних, годуючих матерів і малюків з перших днів життя.

Спеціалісти компанії потурбувалися, щоб вода «Малятко» була продуктом найвищої якості. Разом з провідними фахівцями з водних ресурсів, на основі передових наукових світових розробок в галузі дитячого харчування наша компанія запропонувала та створила унікальну формулу води. Завдяки збалансованому природному мінеральному складу вона оптимальна для пиття, для відновлення сухих дитячих сумішей, каш, а також ідеально підходить для приготування в домашніх умовах усіх видів дитячого дієтичного харчування, напоїв. 
 

У чому ж унікальність дитячої води «Малятко»?

«Малятко» корисна майбутнім мамам

Вода «Малятко» починає піклуватися про здоров'я малюка ще до його народження, коли малюк ще перебуває у мами в животику.
 
Найбільше бажання майбутньої мами - народити здорового малюка. Але здоров'я дитини починає закладатися задовго до зачаття, і багато в чому залежить від того, в якому стані організм жінки підійде до періоду вагітності. Маленьке життя, яка зароджується в маминому животику, гостро реагує на все, що з нею відбувається. Тому вагітна мама, як ніхто потребує якісної питної води, адже разом з нею цю воду п'є і її малюк. Краща вода для вагітних - вода «Малятко».
 
Завдяки спеціально збалансованому мінеральному складу, ця вода:
 
 • задовольняє особливі потреби організму майбутньої матері – забезпечує її всіма необхідними мінералами та вітамінами
 • запобігає додатковому навантаженню на нирки мами і маля
 • усуває дисбаланс рідини в організмі 
 • створює сприятливе середовище для розвитку плоду в животику мами.
Отож, закладати здоров’я свого маля мама може починати, як тільки-но дізналася про радісну звістку – про свою вагітність. І здоров’я це починається з першої краплі води «Малятко». 
 
«Малятко» чудово підходить для годуючих мам 

Вода «Малятко» продовжує піклуватися про здоров'я малюка і після народження.
Коли дитина народжується, вона починає отримувати всі поживні речовини разом з материнським молоком, яке на 87% складається з води.
 
Печінка і нирки маля ще дуже слабкі, щоб очистити воду, яка потрапляє йому в організм з молоком матері. Тому мама повинна подбати, щоб вода, яку вона п'є, була чистою і корисною. Такою, як дитяча вода «Малятко».

Ця водичка забезпечує повноцінний розвиток малюка.

З «Малятко» молоко мами становиться приємним і дуже смакує малюку.
 
«Малятко» підходить для малюків з перших днів життя:

 • має унікальний первинний склад джерела води 
 • оптимально низький рівень мінералізації (науково обґрунтована фізіологічна корекція сольового складу)
 • високоякісну фільтрацію (7-рівнева система очищення забезпечує гарантовану відсутність зайвих шкідливих домішок та мікроорганізмів)
 • не потребує кип’ятіння при використанні її для пиття. При умови зберігання відкритої пляшки більше доби воду слід кип’ятити.
 • не потребує кип’ятіння при використання її у сумішах (воду слід всього лише підігріти до 50˚С)
 • збагачена киснем (дозволяє нормалізувати артеріальний тиск, зміцнити імунну систему та нормалізувати процеси травлення, допомагає правильному протіканню обмінних процесів в організмі дитини)
 • забезпечує 20% добової потреби дитини в макро-та мікроелементах
 • збагачена йодом
 • ідеально підходить для розведення розчинних каш та молочних сумішів - не змінює показників


«Малятко» поєднало зручність та якість в одній пляшці

Спеціалісти нашої компанії потурбувалися про те, щоб максимально допомогти молодій мамі. Унікальний якісний продукт ми помістили в зручну та безпечну енергомічну упаковку. «Малятко» стало новатором та першим запропонувало українським малюкам спеціально розроблену пляшку з кольоровим корком – вода випускається в ПЕТ пляшках нового сучасного дизайну, який був спеціально розроблений французькими спеціалістами з урахуванням всіх вимог Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я до упаковки дитячих продуктів.
 
Ця пляшка має ряд переваг:
 • оптимальний об’єм 0,33 (саме таку кількість дитячої води, що не потребує кіп’ятіння, рекомендовано брати на прогулянку або у подорож)
 • абсолютна стерильність і безпечність (корок зі спеціально фіксованим ковпачком дозволяє дитині пити безпосередньо з пляшечки та попереджає забруднення води, коли пляшка відкрита)
 • новинка -дозатор корку спорт-лок (допомагає контролювати об’єм кожного ковточка)
 • зручна форма пляшечки під ручку малюка (повторює форму молочної пляшки для пиття і дозволяє малюку самостійно тримати її руками)
 • яскравий колір ковпачка (кольорова райдуга нашої продукції подарує гарний настрій мамі і малюку).

Читайте також:
Спеціальна вода для вашого малюка
Наші нагороди
Сертифікати якості
"Малятко" в асортименті
Новини від "Малятко"
Відгуки батьків
Думки спеціалістів
Акції і конкурси
Ігрова кімната