Спеціальна вода для вашого маля


Що треба знати батькам про потреби дитини у воді?

У новонароджених малят потреби у питті дуже індивідуальні і залежать від харчування, ваги, віку немовля, а також від стану його здоров’я та особливості клімату.

В цілому можна сказати, що потреба у воді дітей у віці:
- 1 року життя складає 100 – 150 мл/кг маси тіла,
- 1 - 3 років - 100 мл/кг маси тіла,
- 3 до 7 років - 80 мл/кг маси тіла. 
 
Ваше новонарождене немовля на 80% складається з води.
З часом цей показник знижується:
- у віці до 1 року – він складає 66%,
- до 5 років - 62%.

Але у будь-якому випадку, організм дитини дуже чутливий до якості води, яку він вживає. Тому провідні фахівці у своїй рекомендації одностайні –
дитина має пити спеціальну дитячу воду. 
 


Які ж особливі вимоги пред'являються до спеціальної дитячої води? 
 

  • вода повинна мати у своїй назві слово «дитяча»
  • бути низькомінералізованою (сухий залишок складає 200-400мг/дм3). Нирково-видільна система у дітей грудного та раннього віку тільки формується, і є дуже чутливою до мінеральних солей. Вживання дорослої води з високою концентрацією  солі може спричинити серйозне  навантаження на  нирки дитини та нашкодити здоров’ю маля. Спеціальна дитяча вода має збалансований склад мінералів. На ній можна готувати дитячі суміші, каші, чаї. Таку воду можна пити у необхідній кількості без загрози для здоров’я маля.
  • характеризуватися низьким вмістом іонів натрію (показник - 2-20мг/дм3). Високий вміст іонів натрію може спровокувати порушення водно-сольового балансу в організмі. А це, в свою чергу, може викликати небажану затримку води в організмі маляти. Вживання спеціальної дитячої води запобігає такій проблемі. 
  • бути абсолютно безпечною на мікробіологічному рівні
  • бути прозорою, без запаху, з нейтральним смаком. Нейтральний смак дитячої води дозволяє у повній мірі зберегти смак приготовлених дитячих сумішів, каш, соків та інших напоїв. 
  • на етикетку має бути винесено: назва організації, яка дає офіційний медичний висновок про воду, вказані найменування вмісту, обсяг, дата виготовлення, умови, терміни зберігання, рекомендації із застосування, спосіб використання, хімічний склад, умови та термін зберігання води після відкриття упаковки.
 

Усім цим вимогам відповідає спеціалізована вода «Малятко» - дитяча вода №1 в Україні.

 
 
 
Читайте також:

Чому батьки обирають "Малятко"
Наші нагороди
Сертифікати якості
"Малятко" в асортименті
Новини від "Малятко"
Відгуки батьків
Думки спеціалістів
Акції і конкурси
Ігрова кімната