5 причин пить воду

5 причин пить воду
Вода - це енергія.Навіть помірне зневоднення вашого організму всього на 1-2% від загальної маси тіла може змусити вас почувати себе втомленим. Якщо ви хочете пити - це означає, що ви вже зневоднені, а це може призвести до втоми і м'язової слабкості.
 
Вода – це здорова шкіра. Звичайно це не відбувається відразу, але якщо ви заведете за собою звичку пити побільше води, то ви безсумнівно помітите різницю. Адже всі косметичні засоби спрямовані на те, щоб зволожити шкіру зовні. Може, варто напоїти її зсередини?
 
Вода - це спортивні досягнення. Зневоднення може стати серйозною перешкодою заняттю спортом. Так як з-за загальної втоми ви можете просто не впоратися з навантаженням, а це загрожує травмами. Випивши кілька склянок чистої води перед тренуванням, ви забезпечите себе енергією і збережіть ваше здоров'я.
 
Вода – це очищення організму. Вода служить організму для виведення токсинів і шкідливих речовин. Велика частина шлаків знаходиться саме в міжклітинної рідини. Коли людина п'є воду клітини і міжклітинна рідина очищаються.
 
Вода – це здоров’я. Вживання достатньої кількості води знижує вірогідність серцевого нападу. Шестирічні дослідження показали, що людина випиває 6 склянок води на день на 41% менше схильний до ризику серцевого удару ніж людина, що випиває 2 склянки.
 

Дивіться також: